Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavosti a novinky o filmech v kinech

Příspěvky

Kozí příběh - pověsti staré Prahy

17. 10. 2008

Všichni jsme to od začátku tušili, přesto se držel jistý národní optimismum. Už to nemá cenu skrývat - nepovedlo se. Tahle česká ambiciózní kreslená taškařice, na které pracovalo pouhých několik lidí, dopadla s ladností čerstvě podříznuté kozy...

 

96 hodin

17. 10. 2008

Vypadá to jako Jack Bauer, pere se to jako Steven Seagal a má to obličej Qui-Gon Jinna, co to je? Že vám taková kombinace nejde dohromady? To pak rozhodně podceňujete francouzskou akční školu a fyzičku Liama Neesona…

 

Sedmé nebe

10. 10. 2008

Ačkoliv tento film nijak nevybočuje z plejády melodramatických žánrovek, tak přeci jen na něm shledáváme cosi nového, co určitě stojí naši pozornost.

 

Zrcadla

10. 10. 2008

Kiefer Sutherland si pauzu mezi sériemi seriálu 24 hodin zpestřil natáčením s francouzským hororovým guru Alexandrem Ajou. A protože originality se v žánru člověk nedořeže, jde přirozeně o remake korejského filmu...

 

Umírající zvíře

10. 10. 2008

Láska kvete v každém věku, řekl si stárnoucí učitel a kritik David a vrhl se po hlavě do nejvášnivějšího vztahu svého života. Aby však také ne, když se mu v posteli den co den producírovala studentka s tváří a tělem Penélope Cruz.

 

Nestyda

8. 10. 2008

Nový Český filmík je tu.

 

Disaster Movie

3. 10. 2008

Jen tak tak jsme přežili Děsnej doják, Velkej biják a Tohle je Sparta!. Tento týden tu máme čtvrtý pokus o zabití diváků filmem. Přichází Disaster Movie a žebříčky nejhorších filmů se začínají povážlivě otřásat.

 

Oko dravce

3. 10. 2008

Jerry neměl ani na nájem, pracoval v kopy centru, ale najednou se mu v bytě objevily krabice se zbraněmi a výbušninami a na účtu měl tři čtvrtě milionu. FBI se to dohmátla a má ho za teroristu. Jerry teď musí hodně utíkat, aby dokázal, že jím není.

 

Děti noci

25. 9. 2008

Ofka skončila školu, ale na vysokou nešla. Teď pracuje v jednom nonstopu s potravinami, pachtí se se životem a neví co dál. Přes den dospává, žije v noci. Je to... dítě noci.

 

Katyň

20. 9. 2008