Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavosti a novinky o filmech v kinech

Příspěvky

Star Wars: Klonové války

18. 9. 2008

Velkolepý návrat Hvězdných válek? Nový díl, který vznikl za spoustu peněz? Kdepak, jen první díl animovaného seriálu, který spíš než jako samostatný film má fungovat jako propagace na seriál. Který u nás nejspíš ani neuvidíme.

 

Tropická bouře (jde do kin - konečně)

18. 9. 2008

Když má banda zhýčkaných celebrit předstírat válečné šílenství, je třeba je k tomu trochu popostrčit. Možná by stačil pouhý rozhovor s veterány, ale režisér má svých hvězd plné zuby a tak je vysadí v zemi nikoho, aby prožili peklo na vlastní kůži… primadony!

 

Tobruk (nový český válečný film konečně v kině)

10. 9. 2008

Druhá světová válka, libyjské město Tobruk a skupina československých vojáků v obklíčení německých a italských vojsk. Režisér Václav Marhoul představuje první český válečný film světového formátu.

 

Poločas rozpadu (v kině)

5. 9. 2008

Zachránit někomu život před utonutím, to přece nemůže způsobit nic zlého. Nebo ano? Nový slovenský snímek Poločas rozpadu vypráví o životě v moderní době, který může i nemusí být veselý. Záleží na tom, jestli odjistíme pojistku…

 

Hellboy 2: Zlatá armáda (v kině)

4. 9. 2008

Rudý ďábel s upilovanými rohy, který bojuje s paranormálními příšerami ohrožujícími lidstvo, se vrací v druhém dílu, který opět natočil mexický mág Guillermo del Toro. A dopadlo to ještě o chlup lépe než jednička.

 

Cesta do středu Země

3. 9. 2008

Brendan Fraser bude dobrodružným smolařem roku. Třetí Mumie dopadla tragicky a Cesta do středu Země si u nás vyslouží vlažné přijetí díky nesmyslnému tahu české distribuce nasadit snímek do klasických kin, přestože byl natočen 3D technologií.

 

Journey to the Center of the Earth (2008) - (Cesta do středu Země)

2. 9. 2008

Sníte o bájném dobrodružství jako vystřiženém z románu Julese Verna? Cesta do středu Země vám tento sen může splnit, ale vydat se kvůli tomu budete muset alespoň do Finska či Ameriky.

 

Rudý baron

1. 9. 2008

Pekingské olympijské hry měly Michaela Phelpse a Usaina Bolta, zatímco první světová válka měla Manfreda von Richthofena, přeborníka v sestřelování nepřátel, kterého si však historie pamatuje zejména pod přezdívkou Rudý baron.

 

Suprhrdina

30. 8. 2008

Po veledílech Scary Movie, Epic Movie či Date Movie se na plátna kin konečně dostává i Superhero Movie, alias Suprhrdina.

 

Speed Racer

30. 8. 2008

Bratři Wachowští o sobě dali naposled znát před pěti lety třetím Matrixem. Od té doby uteklo ve filmovém světě mnoho vody, Wachowští se však ani ve svém nejnovějším filmu nechtějí vzdát pověsti filmových visionářů a tak přinášejí hranou mangu.